Основна Школа "Јован Поповић" Чока

phone 0230-471-505 email oscoka@mts.rs

 
 


 

Школски тимови

Педагошки колегијум

          Педагошки колегијум чине: директор школе, психолог, педагог, руководиоци стручних већа за области предмета. Педагошким колегијумом председава и руководи директор школе. Педагошки колегијум ће разматрати и заузимати ставове у вези са обезбеђивењем и унапређивањем образовно-васпитног рада, остваривеће развојни план школе, предузимаће мере за унапређивање и усавршавање рада наставника и стручних сарадника.

        За ову школску годину чланови Педагошког колегијума су:

Презиме и име Звање Функција
Тања Лончина професор разредне наставе директор
Биљана Змијанац дипломирани  психолог стручни сарадник-психолог
Каролина Пожар Шивег дипломирани дефектолог, логопед и професор разредне наставе стручни сарадник - педагог
Јулијана Багдал професор историје председник стручног већа из области друштвених наука
Каталин Гуслов Петрович професор ликовног васпитања председник стручног већа из области уметности и вештина
Десанка Чолаков професор српског језика и књижевности председник стручног већа из области матерњег и страних језика
Сузана Штеванов Перишић професор разредне наставе председник стручног већа за област разредне наставе

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА ВРЕДНОВАЊЕ И САМОВРЕДНОВАЊЕ РАДА ШКОЛЕ И  РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ

Координатор: Змијанац Биљана - психолог

Чланови:

  1. Попов Ивана - професор разредне наставе
  2. Сузана Штеванов Перишић - професор разредне наставе
  3. Милица Михајловић - педагог (заменик: Каролина Пожар Шивег)
  4. Марта Мразница - професор мађарског језика
  5. Илдико Леваи - професор енглеског језика
  6. Зорица Илијашев - професор хемије
  7. Катица Гал - професор разредне наставе
  8. Моника Голић - професор разредне наставе
  9. Борисав Миловановић - библиотека
  10. Вишња Бошковић - просефор енглеског језика

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА

Чланови:

  1. Милица Михајловић  - педагог (замена: Каролина Пожар Шивег)
  2. Биљана Змијанац - психолог
  3. Анико Дупак  - професор разредне наставе
  4. Јулијана Шите  - просефор математике
  5. Даниела Бата-Богданов - професор српског као нематерњег језика
  6. Едит Худак - професор разредне наставе

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ, НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА

Чланови:

  1. Тања Лончина - директор
  2. Змијанац Биљана - психолог
  3. Милица Михајловић - педагог (замена: Каролина Пожар Шивег)
  4. Оливера Комлушан  - професор разредне наставе
  5. Бенита Бајић - професор математике
  6. Владимир Богдановић - професор физичког и здравственог васпитања
  7. Тинде Угри - професор биологије
  8. Горан Аџић - професор математике
  9. Душан Николин  - професор информатике
  10. Гордана Керепеши - професор технике и технологије и информатике
  11. Душан Стеванов - професор технике и технологије и информатике
  12. Касандра Рус - професор физике
  13. Каталин Гуслов Петрович - професор ликовне и муузичке културе

ТИМ ЗА ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАЊЕ

  1. Биљана Змијанац - психолог
  2. Милица Михајловић - педагог (замена: Каролина Пожар Шивег)
  3. Слађана Попов - професор разредне наставе
  4. Марија Худак -  професор разредне наставе
  5. Ида Кенђур Ђукичин - професор биологије
  6. Јулијана Багдал - професор историје
  7. Анико Дупак -  професор разредне наставе
  8. Тимеа Фехер  - професор енглеског језика
  9. Невенка Вуловић - професор разредне наставе
  10. Јелица Бачкуљин -  професор разредне наставе

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ПИСАЊЕ И РЕАЛИЗАЦИЈУ ПРОЈЕКАТА

  1. Дијана Станков - секретар
  2. Даниела Бата-Богданов - професор српског као нематерњег језика
  3. Едит Худак -  професор разредне наставе

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ПРАВЉЕЊЕ РАСПОРЕДА ЧАСОВА И ДЕЖУРСТАВА

  1. Тања Лончина - директор
  2. Јулијана Шите - професор математике
  3. Горан Ађић - професор математике

ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ ШКОЛЕ

  1. Милица Михајловић (замена: Каролина Пожар Шивег) - педагог
  2. Јелица Бачкуљин - професор разредне наставе
  3. Даниела Бата-Богданов - професор српског као нематерњег језика
  4. Јулијана Шите - професор математике

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ ДНЕВНИКА ЗА РАЗРЕДНУ И ПРЕДМЕТНУ НАСТАВУ

  1. Тања Лончина - директор
  2. Биљана Змијанац - психолог
  3. Милица Михајловић (замена: Каролина Пожар Шивег) - педагог
  4. Марија Худак - професор разредне наставе - координатор

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ МАТИЧНИХ КЊИГА

  1. Невенка Вуловић - професор  разредне наставе
  2. Катица Гал  - професор разредне наставе
  3. Јулијана Шите - професор математике

 

 

TИМ ЗА ОРГАНИЗОВАЊЕ ЗАМЕНА ЧАСОВА РАЗРЕДНЕ И ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ У СЛУЧАЈУ ОДСУСТВА ЗАПОСЛЕНИХ

  1. Петрович Каталин - настав. немачког јез.
  2. Шите Јулијана - настав. математике
  3. Аџић Горан - настав. математике

 

 

TИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА

  1. Биљана Змијанац - психолог
  2. Гордана Керепеши - професор технике и технологије и информатике
  3. Десанка Чолаков - професор српског језика и књижевности
  4. Илдико Фекете Леваи - професор енглеског језика

 

 

TИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ

  1. Милица Михајловић (замена: Каролина Пожар Шивег) - педагог
  2. Каталин Гуслов Петрович - професор музичке и ликовне културе
  3. Касандра Пус - професор физике
  4. Рожа Баша - професор немачког језика
  5. Милена Поповић - професор физичког и здравственог васпитања

 

 

TИМ ЗА ДОДАТНУ ПОДРШКУ ДЕЦИ

  1. Милица Михајловић (замена: Каролина Пожар Шивег) - педагог
  2. Биљана Змијанац - психолог
  3. учитељи, разредне старешине, друга стручна лица

 

 

TИМ ЗА ПОЈАЧАНО ВАСПИТНИ РАД

  1. Милица Михајловић (замена: Каролина Пожар Шивег) - педагог
  2. Биљана Змијанац - психолог
  3. Тања Лончина - директор
  4. одељенски старешина, родитељи ученика